Oyun Pazarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkçe Yaşam Simülasyonu!(Türkiye'de ilk ve yepyeni) MEKAN= TÜRKİYE

Türkçe Yaşam Simülasyonu!(Türkiye'de ilk ve yepyeni) MEKAN= TÜRKİYE Empty Türkçe Yaşam Simülasyonu!(Türkiye'de ilk ve yepyeni) MEKAN= TÜRKİYE

Mesaj  ParaDiz Cuma Haz. 25, 2010 5:12 pm

ALINTIDIR.
NOT: KARIŞIK BİR ANLATIM AMA OYUNU GOOGLE'DE ARAŞTIRARAK KALİTESİNİ FARKEDEBİLİRSİNİZ!

San Andreas multiplayer oyununda bir server hesap oluşturup gerçekçi yaşamanıza imkan sağlıyor.
San Andreas şehrinde kendi karakterinizi oluşturup, sizin gibi bilgisayarı başında olan diğer kişilerle oynamak ister misiniz?
Cevabınız evetse çok iyi bir haberim var. Ben uzun süredir oynuyorum ve çok eğleniyorum. Yaşam similasyonu gibi...

Oyunun Tanıtımı:İstanbul RPG ( Role Play Game / Role Yapma Oyunu ) bir tür senaryolu gerçek hayattır. Sunucuyu bir tiyatro alanı, kendinizi ise doğaçlama rol yapan bir oyuncu olarak ele alabilirsiniz. Dışarısında gelişen hayat tamamen gerçek hayatı yansıtmaktadır. Bu nedenle oyuna bir karakter açarak dahil olursunuz.

Oyun İstanbul’da geçmektedir hatta cami ve imamı bile var
OYUN GÖRÜNTÜLERİ:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunda kendi karakteriniz oluyor. Önce karakterinize isim ve soyisim seçiyorsunuz. Bu karakter oyuna başladığınızda kaç yaşında olacaksa(Benim ki şuan 26) yaşını ayarlıyorsunuz, cinsiyetini seçiyorsunuz ve İstanbul’a geliyorsunuz.

Oyuna başladığınızda sadece 50YTL’niz oluyor. Önce bazı işlemler gerekiyor tabi, araba sürmeniz için Ehliyet kursuna gitmelisiniz. Ben ehliyeti gereksiz düşündüğüm için ehliyetsiz araba sürüyordum, polis çevirmelerinden kaçıyordum fakat çekirge bir sıçrar iki sıçrar.. Sonunda bir çevirmeden kaçamadım tam kaçacakken polis telsizden bana seslendi kaçarsam başıma bela alacağım için yanlarına gittim ve olan oldu Arabam alındığı yetmezmiş gibi(üstelik araba benim değil şirketindi) para cezası yada hapis cezasından birini seçmeliydim, üstümde nakit olmadığı için(banka hesabıma yatırmıştım). Hapse girdim bir gün sonra çıktım ama Şirketin arabasını da geri almak için (bu şekilde alınan arabaların konulduğu yer araba deposu gibi) yüklü miktarda para ödedim. Anahtarı patrona teslim eder etmez işten kovuldum ve sicilimde hapis olduğu için çok zor iş buldum. Siz siz olun oyuna girer girmez ehliyet kursuna gidip öğretmene parasını verin ve ehliyet sınavına girin.

Ehliyet haricinde telefon ve telefon hattı almanız lazım. Hattınız kontörlü olursa 25, 50, 100 yada 250 kontör almassanız birini arayamazsınız.

Ehliyet aldınız ama araba almak o kadar kolay değil. Biraz para biriktirmeniz lazım. Bu süre boyunca yapabileceğiniz meslekler var. Mesela taksicilik, araba tamirciliği, çiftçilik, barmenlik, benim gibi şirkette çalışabilirsiniz, araba fabrikasında mühendis yada usta olabilirsiniz. İsterseniz avukat veya hakim olursunuz. İsterseniz de bazı ilegal işler. Ama tavsiye etmem, ölürseniz herşeyiniz gidiyor ve yeni karakter açmanız gerekiyor yani her şeye sıfırdan başlamak.

Oyundaki bazı meslekler: dedektif, avukat, fahişe, uyuşturucu satıcısı, araba hırsızı, araba tamircisi, araba satıcısı(galeri çalışanı), boksör, koruma, silah satıcısı, dolmuşcu, taksici, otobüscü, makinist, çiftçi, kaptan,cambaz, imam….

Oyunda çok ilerlerseniz kendinize ait işyeri bile kurabilirsiniz. Mesela çok ilginç bir fikirle karşımıza çıkıp işini kuran kişi(Taksicilere muhattap olmak istemeyenler ve otobüsle de durakda indikten sonra uzun yol yürümek istemeyenler için Rent A Car açmıştı) işini genişletip şehrin her yanına bu işten açtı ve araba fabrikası ve araç tamircileriyle anlaşıp giderini de azalttı(toplu iş yaptığı için).
Kurabileceğiniz iş aklınıza gelen her şey olabilir iç ve diş mimarlarla anlaşıp güzel bir mekan da hazırlatabilirsiniz.

Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir oyun, ben uzun süredir oynuyorum ve bağımlılık yaptı.

Başvuru yapmak için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sistem gereksinimleri:
-San Andreas oyunun yüklü olması lazım.
Üstüne de multiplayer ekini bu adresten yüklüyorsunuz:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yükledikten sonra oyuna girebilmek programın üstündeki tik işaretine yazmanız gereken IP: 85.153.25.180:7777
ParaDiz
ParaDiz
Admin

Özel İzinli Üye
Rep Gücü : 5501

Cüzdan
Altın Altın: 1000
Para Para: 1000

https://oyunpazari.forumdizini.com

- Similar topics